- Harmonia Precyzja Sprężystość -
Zajęcia Body & Mind

Dla tych, którzy preferują pracować nad zespoleniem ciała i umysłu, w spokoju wzmacniając i uelastyczniając ciało. Również dla osób rehabilitujących się i osób starszych.

- JOGA -

Usprawniaj swoje ciało, wzmacniaj i rozciągaj mięśnie. Yoga poprawi ruchomość w stawach, pozwali na wyciszenie organizmu i pozbycie się nadmiaru stresu. Elementy składowe zajęć to pozycje ASSAN i nauka koncentracji.

- PILATES -

Pilates wzmocni Twoje mięśnie brzucha, dolne części mięśni grzbietu i pośladków. Ćwiczenia są wykonywane ruchem wolnym i celowym, wpływają na korektę wad postawy i sprężystość aparatu mięśniowego, docelowo redukują nadmiar tkanki tłuszczowej i wysmuklają sylwetkę.

- ZDROWY KRĘGOSŁUP -

Na skutek często przyjmowanej pozycji siedzącej narażamy nasz kręgosłup na nadmierne napięcia i naprężenia. Ich częstym następstwem są dokuczliwe bóle pleców. Specjalnie przygotowane ćwiczenia pozwolą złagodzić następstwa nieprawidłowych nawyków i zapobiegać ich pogłębianiu.

- BODYART® -

to wyjątkowy trening, którego piękno tkwi w genialnej koncepcji i holistycznym podejściu do człowieka. Oparty jest o ćwiczenia kalisteniczne, czyli wyłącznie z ciężarem własnego ciała.
Buduje elastyczność, siłę, wytrzymałość. Wyszczupla i modeluje sylwetkę. Odpręża i relaksuje. Kształtuje płynność i precyzję ruchu. Wzmacnia koncentrację, równowagę, świadomość ciała i oddechu. To trening, którego autorem jest Robert Steinbacher.

- ROZLUŹNIANIE POWIĘŹIOWO-MIĘŚNIOWE -

Zajęcia odbywają się z użyciem Blackrollerów (rolery, mini wałki, piłki). To forma automasażu poprawiająca pracę mięśni i powięzi, nadaje ciału gibkość, lekkość i zwiększa jego mobilność, uśmierza ból po kontuzji, Odżywia i nawadnia tkanki, redukuje stres i zmęczenie, dba o mięśnie przed i po wysiłku.

- TRILOCHI® -

to współistnienie muzyki, wyobraźni i świadomego ruchu. To forma łącząca w sobie techniki i metody pracy z ciałem pochodzące ze Wschodu i Zachodu.
- Chi Flow Motion® to płynny , powolny ruch integralnie związany z oddechem, a zainspirowany elementami Tai Chi i Qi Gong;
- Power Chi® to część bardzo dynamiczna i taneczna, która kształtuje koordynację, wytrzymałość, wzmacnia układ sercowo – naczyniowy;
- Chi Joga® to część wzmacniająca i stabilizująca ciało, która czerpie z Hatha Yogi, Pilatesa, gimnastyki kręgosłupa i stretchingu

01
Skontaktuj się z nami

02
Wybierz zajęcia

03
Dołącz do grupy

- Nadchodzące -
Eventy Family Center

13. Obóz odchudzający

13. nie musi oznaczać pecha !!!Dla Ciebie może być cudowną cyfrą, niezapomnianym szczęściem. Postanowienia najlepiej realizować podejmując wyzwanie❗️😉

About this event

Aktywny Wyjazd w Sudety !

Marzysz o aktywnym wypoczynku ? Podejmij wyzwanie i wybierz się z nami w przepiękne Sudety. W CAŁOŚCI DAJMY SIĘ PORWAĆ GÓRSKIM KLIMATOM!

About this event

QiGong i Koncert Relaksacyjny wrzesień

Zregeneruj swoje ciało i umysł! Zapraszamy Was kolejny raz na to niezwykłe podwójne wydarzenie! W pierwszej części będziecie mieć możliwość zregenerować swoje ciało podczas zajęć QiGong, a zaraz po nich wyciszycie swój umysł w trakcie Koncertu Relaksacyjnego.

About this event

Coś na ukojenie ciała i umysłu

Zapraszamy Was do naszego Gabinetu Masażu.Otwarty specjalnie dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 – 16:00. Zapisy w klubie Family Center bądź pod telefonem 667 911 618. Spróbuj, bo zasłużyłaś na chwilę relaksu 🙂

About this event

Nic tak nie motywuje JAK
NAJLEPSZA KADRA
w mieście

 

FC-Logo-Header

- Godziny Otwarcia -

Poniedziałek: 08:00 - 22:00
Wtorek: 08:00 - 22:00
Środa: 08:00 - 22:00
Czwartek: 08:00 - 22:00
Piątek: 08:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 16:00
Niedziela: 09:00- 15:00

- Nasz Adres -

ul. Dąbrowskiego 10
98-220 Zduńska Wola
żółty budynek, II i III piętro

796 118 517
fcfc.familycenter@gmail.com