- Sprężystość Koordynacja Ruch -
Zajęcia Dynamiczne

Lubisz tańczyć, skakać, fikać, walić w bębny, a do tego wzmacniać ciało?
Zapraszamy! I jeśli możesz zabierz dzieci.

- SALSATION® -

to połączenie treningu funkcjonalnego i różnych stylów tanecznych pochodzących z najgorętszych stron świata – salsy, reggae, samby czy flamenco. Rozruszaj ciało, zrelaksuj umysł, odstresuj się i baw się dobrze. Każda choreografia to oddzielna historia, która stwarza okazję do pokazania swoich emocji i wyrażenia siebie poprzez ruch.

- DRUMS ALIVE -

Carrie Ekins – instruktorka fitness, która uległa poważnej kontuzji stawu biodrowego i została przywiązana do wózka inwalidzkiego wymyśliła niezwykłą formę aktywności fizycznej – połączenie piłek Body Ball i pałeczek perkusyjnych, którymi w rytm muzyki uderza się w piłki niczym w bęben. Drums Alive to aktywny relaks zarówno dla osób sprawnych fizycznie jak i na wózkach inwalidzkich. Odkryto, że to idealne ćwiczenia przeciwdziałające efektom demencji starczej.

- STEP DANCE -

to super popularna forma rytmicznego wchodzenia na specjalną platformę zwaną stepem. Kroki ułożone są w sekwencje z nauką prostej choreografii tanecznej, co zwiększa intensywność lekcji. Step wyrabia dobrą koordynację ruchów oraz poczucie rytmu. Zajęcia dla każdego poziomu zaawansowania, kształtujące zgrabne uda i jędrne pośladki.

- AERIAL HOOP -

taniec na kole cyrkowym - kolejny przebój fitnessowo - taneczny, polega na wykonywaniu figur i obrotów na podwieszonym kole z asekuracją w postaci materaca.
Idealna forma ruchu i tańca dla każdego, kto chce wykonać trening siłowy i uelastyczniający w oryginalny sposób lub po prostu nabyć nowe umiejętności.

- LATINO DANCE -

zajęcia aerobowe z wykorzystaniem muzyki latyno-amerykańskiej plus choreografia taneczna oparta na prostych krokach tanecznych. Ogromna dawka dobrej zabawy i tańca, ale też porządny trening ogólnorozwojowy.

- FAMILY JUMP -

Fitness na trampolinach dla dorosłych i dzieci. Zajęcia rozwijają kondycję, siłę dynamiczną, szybkość i równowagę, wymagają dużego nakładu energii, są świetną zabawą i metodą na rozładowanie negatywnych emocji. Zapraszamy szczególnie dorosłych z dziećmi!

- GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA -

Nie boimy się najbardziej zwariowanych figur. Na zajęciach z gimnastyki artystycznej poprawimy mobilność całego ciała, elastyczność mięśni i zmysł estetyki. Sprawimy, że dzieci będą miały poprawną postawę ciała i nie sprawi im trudności mostek, stanie na rękach czy szpagat.

01
Skontaktuj się z nami

02
Wybierz zajęcia

03
Dołącz do grupy

- Nadchodzące -
Eventy Family Center

13. Obóz odchudzający

13. nie musi oznaczać pecha !!!Dla Ciebie może być cudowną cyfrą, niezapomnianym szczęściem. Postanowienia najlepiej realizować podejmując wyzwanie❗️😉

About this event

Aktywny Wyjazd w Sudety !

Marzysz o aktywnym wypoczynku ? Podejmij wyzwanie i wybierz się z nami w przepiękne Sudety. W CAŁOŚCI DAJMY SIĘ PORWAĆ GÓRSKIM KLIMATOM!

About this event

QiGong i Koncert Relaksacyjny wrzesień

Zregeneruj swoje ciało i umysł! Zapraszamy Was kolejny raz na to niezwykłe podwójne wydarzenie! W pierwszej części będziecie mieć możliwość zregenerować swoje ciało podczas zajęć QiGong, a zaraz po nich wyciszycie swój umysł w trakcie Koncertu Relaksacyjnego.

About this event

Coś na ukojenie ciała i umysłu

Zapraszamy Was do naszego Gabinetu Masażu.Otwarty specjalnie dla Was od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-19:00 oraz w soboty od 9:00 – 16:00. Zapisy w klubie Family Center bądź pod telefonem 667 911 618. Spróbuj, bo zasłużyłaś na chwilę relaksu 🙂

About this event

Nic tak nie motywuje JAK
NAJLEPSZA KADRA
w mieście

 

FC-Logo-Header

- Godziny Otwarcia -

Poniedziałek: 08:00 - 22:00
Wtorek: 08:00 - 22:00
Środa: 08:00 - 22:00
Czwartek: 08:00 - 22:00
Piątek: 08:00 - 22:00
Sobota: 08:00 - 16:00
Niedziela: 09:00- 15:00

- Nasz Adres -

ul. Dąbrowskiego 10
98-220 Zduńska Wola
żółty budynek, II i III piętro

796 118 517
fcfc.familycenter@gmail.com