Mamy dla Was świetną wiadomość z ostatniej chwili!!
Do naszego klubu wraca Przemek Stano, a wraz z nim Wasze ulubione zajęcia SPINNINGU❗️🥳❤️

Już od 1 lutego, w każdą środę o godzinie 19:30 będziecie mogli spalać kalorie na rowerkach wraz z Przemkiem 😎❗️Pamiętajcie, że obowiązują zapisy na zajęcia, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona❗️


👉 SPINNING to zajęcia przy muzyce z jazdy na rowerach stacjonarnych. Ćwiczenia opierają się na wydolności układu oddechowego oraz pracy mięśni (szczególnie dolnych partii ciała). Intensywność ćwiczeń jest zróżnicowana, by precyzyjnie symulować jazdę na rowerze. To rodzaj treningu, który przygotowuje do wędrówek pieszych i rowerowych, ale także pozwala szybko stracić na wadze. Na jednych zajęciach jesteś w stanie pokonać dystans do 25 km i stracić do 700 kcal!
👉Przemysław Stano – dietetyk, coach, psychodietetyk, trener personalny, instruktor indoor cycling.Jako dziecko borykał się z problemami nadwagi, a później olbrzymiej otyłości. W skrajnym momencie jego masa ciała osiągnęła ponad 150 kg. Schudł w 11 miesięcy 74 kg i wtedy zaczął biegać. Po skończonych dwóch maratonach i półmaratonach zaczął treningi na siłowni z początku jako klient, a od 2014 roku jako instruktor fitness. Swoją przygodę zaczął od intruktora indoor cycling. Kolejno były szkolenia OM Body ball, OM systemy podwieszane TRX, OM Dietetyka i suplementacja, Kurs trenera personalnego, Kurs Hestrez Academy Crossfit i jeszcze wiele innych.

Serdecznie zapraszamy!


 , ,