Zregeneruj swoje ciało i umysł! Zapraszamy Was kolejny raz na to niezwykłe podwójne wydarzenie! W pierwszej części będziecie mieć możliwość zregenerować swoje ciało podczas zajęć QiGong, a zaraz po nich wyciszycie swój umysł w trakcie Koncertu Relaksacyjnego.

Plan wydarzenia w dniu 27.09.2019:
19:30-20:30 zajęcia QiGong
20:30-20:45 krótka przerwa na ułożenie mat
20:45-21:45 Koncert Relaksacyjny

…:::OPIS ZAJĘĆ QIGONG:::…

⛩ Przyjdź i sprawdź, w jaki sposób możesz szybko zapomnieć o stresie, wprowadzając harmonię do swojego ciała podczas zajęć QiGong!

⛩ Są to zajęcia polegające na pogłębionej pracy z ciałem, umysłem i oddechem. QiGong pomaga rozładować stres, napięcia w ciele, wycisza umysł, poprawia koncentrację i samopoczucie oraz wpływa korzystnie na pracę narządów wewnętrznych.

⛩ W trakcie zajęć uczestnicy wykonują ćwiczenia w pozycji stojącej, dzięki którym można przywrócić harmonię i równowagę wewnętrzną.

⛩ Korzyści możliwe do osiągnięcia dzięki praktyce QiGong:
– wyciszenie, uspokojenie, relaks
– harmonia i równowaga wewnętrzna
– rozluźnienie napięć mięśniowych
– zwiększenie wewnętrzenej energii
– wzmocnienie systemu odpornościowego
– zmniejszenie negatywnych skutków stresu
– poprawienie pracy organów wewnętrznych
– zmniejszenie przewlekłego bólu

⛩ Co jest potrzebne w trakcie zajęć QiGong?
Wystarczy luźne ubranie. Maty dostępne są na sali. Ćwiczymy na boso lub w skarpetkach na macie. Dobrze jest zabrać butelkę z wodą do picia. Zajęcia nie są zalecane dla osób z rozrusznikiem serca i kobiet w ciąży.

…:::OPIS KONCERTU RELAKSACYJNEGO:::…

🎶 Po całym tygodniu pracy pozwól sobie na chwilę relaksu, regeneracji i odpoczynku i posłuchaj cudownych dźwięków instrumentów terapeutycznych 🙂

🎶 Dzięki nim masz możliwość dostroić się do zdrowia poprzez wyeiliminowanie stresu, wszelkich napięć mięśniowych, poczucia niepokoju czy zaburzeń funkcjonowania organów wewnętrznych.

🎶 To będzie niezwykły czas dla Ciebie! 🙂

🎶 Podczas tej uzdrawiającej kąpieli w dźwiękach usłyszysz najwyższej jakości instrumenty takie jak: misy terapeutyczne z atestem Peter Hess Institut w Uenzen, przebadane pod kątem spektrum częstotliwości, a także dostosowane do pracy terapeutycznej w określonych obszarach ciała, kamertony terapeutyczne wyprodukowane przez Akademię Dźwięku Barbary Romanowskiej dostrojone do częstotliwości Solfeggio, dzwon rurowy o wibracji obfitości i dostatku, dzwonki Zaphir, monokuranty, bęben oceaniczny i burzowy, kij deszczowy i gongi.

🎶 Uspokoisz i wyciszysz swój umysł poprzez otaczające Cię dźwięki, które docierają do wszystkich komórek ciała, oczyszczając i regulując cały organizm na polu fizycznym, emocjonalnym i duchowym.

————-

➡ Kto prowadzi zajęcia QiGong i Koncert Relaksacyjny?
Paweł Klonowski. Paweł jest dyplomowanym muzykoterapeutą, naturopatą, nauczycielem QiGong. Więcej informacji o Pawle znajdziesz na jego stronie: www.WibracjeZdrowia.pl

➡ Wydarzenie odbędzie się w dniu 27.09.2019 (piątek) w Fitness Club Family Center (www.familycenter.com.pl)

➡ Prosimy przyjść 10min wcześniej.

➡ Koszt uczestnictwa w zajęciach QiGong i Koncercie Relaksacyjnym (płatne gotówką na miejscu):
– 60zł to obniżona cena przy wpłacie do 23.09.2019,
– lub 75zł po tym terminie.

Zapisy na recepcji lub telefonicznie: 796 118 517

Obowiązują zapisy. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Minimalna liczba to 20osób.

Zapraszamy!

Do zobaczenia! 🙂


 ,