Trening Personalny

Treningi osobiste nie są już zarezerwowane tylko dla celebrytów. Dzięki pomocy trenera personalnego odpowiednio dobierzesz ćwiczenia, przygotujesz indywidualną dietę oraz przede wszystkim zadbasz o poprawne wykonywanie ćwiczeń, by były one skuteczne oraz bezpieczne i nie narażały na niepotrzebne kontuzje.

Trening personalny jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn pragnących rozbudować muskulaturę, zgubić mięsień piwny, czy poprawić wytrzymałość oraz dla kobiet odchudzających się, wracających do formy po porodzie, czy po prostu pragnących odrobiny ruchu. Każdy znajdzie odpowiedni trening dla siebie bez względu na wiek, bo każdy wiek jest dobry, by rozpocząć aktywność fizyczną i zadbać o swoje zdrowie.

  Kim jest trener personalny?

  Trener personalny to nie tylko ekspert w zakresie swojej specjalności sportowej, ale swoista „encyklopedia wiedzy”, także na temat pozostałych dziedzin niezbędnych do prowadzenia treningu – zarówno wyczynowego, jak i wykonywanego w wymiarze rekreacyjnym. Chodzi m.in. o wiedzę na temat zdrowego żywienia i suplementacji, skutecznej odnowy biologicznej, biochemii i fizjologii wysiłku, a także przeciwdziałania kontuzjom czy przetrenowaniu. W związku z coraz większym propagowaniem zdrowego stylu życia, na siłownię i sale fitness przychodzą nie tylko ludzie młodzi, ale również osoby starsze, oczekujące od trenera zróżnicowanej i bogatej wiedzy, obejmującej nie tylko temat metod treningowych. Trener personalny dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu, oraz, przede wszystkim, dzięki poświeceniu swojej uwagi w całości jednej osobie jest w stanie dobrać plan treningowy dla każdego, bez względu na wiek, płeć czy sprawność fizyczną.

  Rezultaty

  Trening osobisty daje największe rezultaty ze wszystkich możliwych form treningu. Jesteś bezustannie pod życzliwym i czujnym okiem doświadczonego intstruktora, który na bieżąco podpowiada Ci jak najlepiej wykorzystać drzemiący w Tobie potencjał. Ponadto z trenerem omówisz nie tylko bieżące ćwiczenia, ale również swój długofalowy plan treningowy, dietę, nawyki – czyli wszystko co ma wpływ na Twoje zdrowie i dobre samopoczucie. Dzięki treningowi personalnemu lepiej poznasz samego siebie, a praca nad ciałem nie będzie już miała dla Ciebie tajemnic. Spróbuj chociaż raz, a nie pożałujesz!

  Zapisy

  Na Trening Personalny zapiszesz się na miejscu, w klubie Family Center, bądź telefonicznie. Po krótkiej konsultacji z Tobą przydzielimy Ci instruktora najbardziej odpowiedniego dla Twoich potrzeb. Pamiętaj, że stopień zaawansowania, wiek czy płeć nie ma żadnego znaczenia!

  Istnieje również możliwość przeprowadzenia Treningu personalnego u Ciebie w domu. Zadzwoń do nas a ustalimy dogodny dla Ciebie termin!

  Skontaktuj się z nami