• Step Dance

  Step Dance to typowa lekcja choreograficzna na stepie. Będziesz się świetnie bawić, poprawisz wydolność i spalisz aż 500 kalorii.

 • Body Step

  Body Step to godzinne wzmacnianie całego ciała z różnorodnym wykorzystaniem stepu. Jeszcze ciekawiej, jeszcze intensywniej.

 • FUNCTIONAL STEP

  Functional Step to trening wzmacniajacy z wykorzystaniem stepu. Co powiesz na choreografię z Ćwiczen funkcjonalnych? Wykorzystanie obciążenia własnego ciała brzmi bardzo delikatnie. Ale całość łączona jest w powtarzalne sekwencje, co zwiększa intensywność. Lekcja, która znajdzie swoich zwolenników na rożnym poziomie zaawansowania dzięki wykorzystaniu progresji ćwiczeń a także metodycznego nauczania.

 • TABATA STEP

  4-minutowy trening metaboliczny przy obciążeniu własnego ciała z bardzo intensywnym 20 sekundowym interwałem wysiłkowym i następującym po nim 10 sekundową regeneracją. Celem treningu jest poprawa wydolności anaerobowej ( beztlenowej) jak i aerobowej (tlenowej). Trening nastawiony jest na spalanie tkanki tłuszczowej po treningu.

  Opis zajęć

  Na tych zajęciach używamy platformy – stepu. Trening polega na stopniowej nauce choreografii, która daje nam mnóstwo radości oraz poprawia pamięć i koordynację ruchową. Na lekcji Stepu spalicie mnóstwo kalorii oraz poprawicie swoją kondycję i siłę mięśni nóg, a przy tym będzie to wspaniała i energetyczna zabawa. Zajęcia przeznaczone dla osób, które postawiły już pierwsze kroki na sali fitness.

  Rezultaty

  – Spalanie tkanki tłuszczowej, poprawa kondycji

  – Zgrabne uda i pośladki

  – Dobra zabawa i ciekawa choreografia do muzyki