Siłownia

  Nasza siłownia to bogaty i różnorodny asortyment nowoczesnych maszyn treningowych, pozwalających na wykonanie nawet najbardziej złożonych sesji ćwiczeń. Strefy treningu funkcjonalnego, cardio i wolnych ciężarów wprowadzą urozmaicenie do Twojego treningu, a dzięki pomocy naszych doświadczonych instruktorów skomponujesz indywidualny harmonogram ćwiczeń doskonale dostosowany do Twoich potrzeb. Jeżeli chcesz poprawić swoją formę fizyczną, zrzucić zbędne kilogramy,mieć pięknie wyrzeźbioną sylwetkę oraz efektownie uwidocznione mięśnie, przyjdź do Family Center a efekty przerosną Twoje oczekiwania.

  Strefa Tr. Funkcjonalnego

  Trening funkcjonalny z reguły realizowany jest bez użycia maszyn na specjalnie przygotowanej do tego podłodze. Ze względu na swoją przydatność trening funkcjonalny jest szeroko rozpowszechniony przy kształtowaniu ogólnej siły i wytrzymałości, nie tylko u sportowców. Dzięki temu systemowi poprawisz swoją ogólną sprawność i koordynację ruchową, a przy wykorzystaniu przyrządów takich jak TRX, Kettle Bells, Thera Band, worek bułgarski czy piłka lekarska równomiernie rozbudujesz mięśnie kształtując atrakcyjną sylwetkę. Do dzieła!

  Strefa Wolnych Ciężarów

  Jeśli lubisz podnosić ciężary to ta strefa jest dla Ciebie. Tu wzmocnisz konkretne partie mięśni oraz wyrzeźbisz sylwetkę, a dzięki regulacji obciążenia dokładnie zmierzysz swoje możliwości i postępy. Przyjdź i przekonaj się czy drzemie w Tobie prawdziwy siłacz.

  Strefa Cardio

  Jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy i poprawić ogólną wydolność to zachęcamy do skorzystania z naszej strefy cardio. Bieżnia, rower, stepper, orbitrek czy ergometr wioślarski zadbają o Twoje dobre samopoczucie i zdrowie fizyczne. W zdrowym ciele zdrowy duch!

   Godziny otwarcia

   Jesteśmy otwarci 365 dni w roku!

   Poniedziałek – Piątek || 08:00 – 22:00
   Sobota || 08:00 – 16:00
   Niedziela i święta || 09:00 – 15:00

   Wprowadzenie

   Wprowadzenie to Twój pierwszy kontakt z siłownią i naszymi instruktorami Bartłomiejem Hałapup, Małgorzatą Kuźmińską, Patrykiem Pietrasiak, Eugeniuszem Hałapup oraz Anną Brzezińską. Jest to omówienie Twoich potrzeb i przełożenie ich na konkretne ćwiczenia na siłowni. Nasi instruktorzy nie tylko pomogą w doborze ćwiczeń, ale również zapoznają Ciebie z zasadami bezpiecznego korzystania z maszyn oraz przygotują wstępny harmonogram treningu rozłożony na wiele dni.

   Wprowadzenie otrzymujesz gratis przy zakupie karnetów powyżej 8 wejśc i karnetów OPEN.

   Harmonogram

   Przygotowaniem profesjonalnego i szczegółowego harmonogramu ćwiczeń zajmie się jeden z naszych instruktorów po uzgodnieniu Twoich długoterminowych celów. Harmonogram będzie dla Ciebie przygotowany na piśmie, z uwzględnieniem takich detali jak różne pory dnia czy Twoje dotychczasowe postępy. Dzięki indywidualnemu harmonogramowi ćwiczeń Twój trening będzie jeszcze bardziej wydajny.

   Dietetyka i Odżywki

   Najlepsze rezultaty osiągniesz gdy połączysz dobrze skomponowany trening z odpowiednią dietą. W naszej ofercie znajdują się mniej i bardziej szczegółowe konsultacje, odżywki dla kobiet i mężczyzn oraz dokładny pomiar składu ciała. Jeśli chcesz dowiedzieć się jak dobrze się odżywiać i jak łączyć trening z dietą, koniecznie skorzystaj z tej oferty. Nasz profesjonalnie przygotowany dietetyk pomoże Ci w realizacji Twoich celów.

   Dowiedz sie więcej