Platforma wibracyjna

Nasza platforma wibracyjna Power Plate to świetny sposób na pozbycie się obolałych mięśni i stawów po treningu, lub na ich rozluźnienie przed rozpoczęciem ćwiczeń. Jest to również forma treningu obejmującego cały organizm, tzw. trening wibracyjny, który poprzez wykorzystanie drgań mechanicznych stymuluje system nerwowo-mięśniowy i wspomaga cyrkulację krwi.

 • Szczegóły

  Platforma wibracyjna Power Plate to nowoczesne urządzenie, które stymuluje pracę całego ciała dzięki wibracjom, roznoszącym fale energii wywołując skurcze mięśni o wysokiej częstotliwości. Poprawiają one ogólną sprawność fizyczną już przy sesji trwającej jedynie 15 minut powtarzanej 3 razy w tygodniu.
  Niewątpliwie do jednej z największych zalet Power plate można zaliczyć redukcję cellulitu, którą uzyskujemy dzięki usuwaniu z tkanek głębokich zanieczyszczeń, co sprawia, że skóra jest gładsza i jędrniejsza. Kolejną zaletą jest oczyszczanie organizmu, gdyż intensywnie pracujące mięśnie przyczyniają się do odżywiania komórek i szybszej regeneracji całego organizmu. Duża ilość skurczy mięśni wpływa również w pozytywny sposób na kształtowanie zgrabnej sylwetki. Odpowiedni trening pod okiem instruktora przyczyni się także do poprawy naszego samopoczucia, a w dalszej mierze do lepszego stanu zdrowia. Power plate jest doceniany przez gwiazdy świata rozrywki, mody i filmu.

 • Wpływ na organizm

  – regeneruje organizm po wysiłku / rozgrzewa przed treningiem
  – kształtuje ciało, redukuje cellulit
  – wspomaga leczenie reumatyzmu , chorób kości i stawów,
  uaktywnia stawy, łagodzi bóle zwyrodnieniowe
  – poprawia krążenie krwi