• Pilates & Stretching

  Czujesz, że nie kontrolujesz swojego ciała? Nie wiesz co zrobić aby Twój kręgosłup przestał Cię boleć, lub po prostu chcesz się zrelaksować po ciężkim dniu pracy? Jeśli tak, to zapraszamy!

 • Pilates Body Ball

  Znudziło Ci się siedzenie na kanapie? Przyjdź, posiedź z Nami na dużych piłkach. Podczas ćwiczeń wyrzeźbisz, wysmuklisz i wzmocnisz swoje ciało przy pomocy Body Ball – genialnemu przyrządowi do ćwiczeń.

 • Pilates Ovo Ball

  Mała piłka, dużo rezultatów! Ćwiczenie z nią wpływa na poprawę koordynacji, elastyczności, siły, kondycji i równowagi. Niewielkie rozmiary Ovo Ball pozwalają na wykorzystanie jej do każdego rodzaju treningu.

  Opis zajęć

  Pilates to niezwykle rozbudowany i popularny system ćwiczeń wzmacniających mięśnie, poprawiających postawę i odciążających kręgosłup. Systematyczne wykonywanie ćwiczeń stworzonych przez Josepha Pilatesa zapobiega urazom, poprawia elastyczność ciała, wysmukla sylwetkę oraz wzmacnia mięśnie głębokie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa. Zajęcia te są spokojne, wymagają świadomości własnego ciała oraz koncentracji. Polecane są dla osób w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania.

  Rezultaty

  – Wzmocnienie mięśni głębokich

  – Odciążenie i stabilizacja kręgosłupa

  – Poprawa postawy, ogólna poprawa zdrowia

  – Zwiększenie świadomości ciała, trening mentalny