Postanowienia noworoczne najlepiej realizować wspólnie❗️😉

“WIOSENNA METAMORFOZA W 50 DNI z FCFC” to propozycja dla osób, które chcą rozpocząć pracę nad sobą, swoją kondycją i potrzebują motywacji do działania👍 to już 13 edycja obozu odchudzającego

Nie odkładajcie tych planów “na jutro”, zapisujcie jak najszybciej💪
STARTUJEMY 11 marca 2019, kończymy wyjazdem do Uniejowa 30 kwietnia 2019

Weź przykład z poprzednich 300 uczestniczek, m.in. Marty Bruzik, która straciła 12 kg, naszej pracownicy Wioli Przybylskiej, której ubyło 18 kg, naszego psychodietetyka Przemysława Stano, który schudł 75 kg i będzie z nami prowadził wykłady z dietetyki.

ZAOPIEKUJ SIĘ SOBĄ. SZCZĘŚLIWA TY TO SZCZĘŚLIWA RODZINA. PIĘKNO JEST W TOBIE.
Poprzednie turnusy zakończone niebywałym sukcesem !!!
Wszystkie, 300 uczestniczek, zadowolone i szczęśliwe!!!

  struktura obozu

  Zapraszamy na 6-tygodniowy wysiłek fizyczny połączony z indywidualną sesją coachingową, z dietą oraz zabiegami SPA pod opieką psychologów, dietetyków, trenerów personalnych i instruktorów fitness.

  PROPONUJEMY: 12 zajęć grupowych , 2 treningi personalne, 2 sesje coachingowe, treningi wielostawowe i aerobowe na siłowni z naszymi trenerami , konsultacje z psychologiem, porady dietetyczne, spotkania wellness, 2 pomiary metaboliczne z analizą składu ciała na profesjonalnej wadze TANITA, saunę, masaż pleców przez renomowane masażystki na co dzień pracujące w COLUMNIE MEDICA, pomiary obwodów ciała, masaż limfatyczny oraz spacer w podciśnieniu -vacu step (urządzenie do odchudzania),

  Większość z nas wie co robić aby zdrowo żyć. Wie też jak palenie, objadanie się słodyczami i brak aktywności fizycznej wpływa destrukcyjnie na ciało.Dlaczego zatem na co dzień nie przekładamy tej wiedzy na praktykę?

  W trakcie 50-dniowej METAMORFOZY poznasz lepiej samego siebie,przyjrzysz się swoim potrzebom i spróbujesz zdefiniować swój prawdziwy cel.

  A czym właściwie COACHING jest?

  Coaching jest odblokowaniem wewnętrznego potencjału, sztuką wspierania ludzi w rozwoju, bez mówienia im, co mają robić. To proces nieustannej motywacji, w celu osiągnięcia upragnionego celu. Dzięki coachingowi z pewnością polepszysz jakość SWOJEGO ŻYCIA.
  Indywidualne sesje coachingowe poprowadzi Małgorzata Kuźmińska – psycholog, trener personalny.

  Rezultaty

  W Programie METAMORFOZA możesz pozbyć się nawet 10% tkanki tłuszczowej.
  Czuwać nad Tobą będą trenerzy, instruktorzy, psycholog, psychodietetyk i cały personel FCFC.

  Dlaczego 50 dni?
  Ponieważ to właśnie tylko 50 dni, kiedy mogę z moim team’em zrobić dla Ciebie coś ważnego, ale przede wszystkim, Ty możesz zrobić dla siebie coś wielkiego.
  Program jest ściśle określony w czasie. Wiesz kiedy zaczynasz, wiesz kiedy kończysz, dostajesz wszystkie potrzebne narzędzia do tego, aby osiągnąć swój pierwszy sukces!
  Prawda, że to niewiele?
  Po 30 dniach widzisz pierwsze efekty, a 50 dni to wystarczająco dużo, aby narodziły się w Tobie zdrowe nawyki, tak byś później mógł kontynuować pracę samodzielnie. Po tym czasie zauważysz zdecydowane zmiany w swoim wyglądzie, nawykach, sprawności, siły, koordynacji.
  Dlaczego nie dłużej?
  Żeby Twoja motywacja była na możliwie najwyższym poziomie, o co zadbamy.

  Zapisy

  JUŻ REZERWUJ MIEJSCE!!!

  kontakt – Anna Hałapup tel.660 516 647
  FCFC – 796 118 517
  Maria Gałęzowska tel. 500 506 459
  cena – 560 zł ( I rata – 260 zł do 10.02.2019, II rata – 300 zł do 05.03.2019)

  Spotkanie informacyjne 27 lutego 2019 środa godz.16.30
  W Fitness Clubie Family Center Zduńska Wola Dąbrowskiego 10

  Numer rachunku:
  FITNESS CLUB FAMILY CENTER Anna Hałapup
  93 1090 2705 0000 0001 3387 1466