Solarium

Już po kilku seansach w solarium cieszysz się naturalną i długotrwałą opalenizną. Posiadamy nowoczesne łóżko a nasze lampy są regularnie wymieniane, co sprawia że jesteśmy jednym z najlepszych punktów Solarium w mieście.

 • Częste pytania

  Czy opalanie wstępne przed urlopem ma sens?
  Opalanie wstępne przed urlopem ma sens! Musimy przygotować skórę na mocne słońce w czasie urlopu i dać jej czas na wytworzenie naturalnej ochrony. Najskuteczniej udaje się to na nowoczesnych łóżkach opalających ze światłem zbliżonym do naturalnego słońca, takich jak nasze łóżko ErgoLine 500.
   
  Krem do opalania w solarium?
  Jak najbardziej tak. Specjalny olejek nie tylko ochroni Twoją skórę, ale równiez dostarczy specjalnych, naturalnych enzymów, dzięki którym opalenizna będzie trwalsza i lepsza.
   
  Prysznic po solarium?
  Pogląd, że odświeżający prysznic po solarium zmywa i ściera opaleniznę, jest fałszywy. Opalenizna powstaje w skórze, a nie na skórze. Pielęgnowanie skóry przy użyciu prysznica i kremu nawilżającego tylko spowoduje, że opalenizna nabierze wyrazu.

 • Przeciwwskazania

  W makijażu na łóżko opalające?
  Kategorycznie -nie! Makijaż zamyka pory w skórze twarzy. Promienie UV pochodzące z łóżka opalającego otwierają pory, wskutek czego oprócz światła do skóry wnikają także wywołujące alergie składniki makijażu.
   
  Lekarstwa i solarium jednocześnie?
  O niektórych lekarstwach wiadomo, że zwiększają wrażliwość skóry. Prawdopodobieństwo takie jest szczególnie duże w przypadku antybiotyków, sulfonamidów, leków psychotropowych, środków uspakajających, leków przeciwcukrzycowych i moczopędnych. Także środki do opalania zawierające psolareny lub kumarynę zwiększają stopień wrażliwości skóry. W razie wątpliwości należy najpierw skonsultować się z lekarzem, aby potem bez ryzyka delektować się kąpielą słoneczną.

 • Szczegóły

  Nasze łóżko firmy ErgoLine 500 jest wyposażone w 44 lampy mocy 160W, 4 opalacze twarzy 300/500W oraz 5 lamp opalaczy ramion 25W. To nowoczesne łóżko pozwoli Tobie już w kilkanaście minut uzyskać opaleniznę, na którą w normalnych warunkach trzeba by opalać się cały dzień. Pamiętaj, żeby opalać się rozsądnie i najlepiej przy użyciu specjalnych kremów, które również znajdziesz w naszej ofercie. Zapraszamy!